چرا نجمه جودکی از تلویزیون رفت ؟ دلیل خداحافظی نجمه جودکی از تلویزیون

چرا نجمه جودکی از تلویزیون رفت

چرا نجمه جودکی از تلویزیون رفت ؟

دلیل خداحافظی نجمه جودکی از تلویزیون

رصد امروز ، نجمه جودکی در ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ با انتشار پستی در اینستاگرام از جدایی اش با تلویزیون سخن گفت. او با انتشار این پست گفت :

 

برای مخاطبانم مینویسم..
برای مردمی که سیزده سال لحظه به لحظه حضورشان را حس کردم..
دقیقا هجده سالم بود که اجرای اولین برنامه زنده ام را تجربه کردم..
سالها تلاش کردم تا در این جایگاه باشم ..
و حالا در سی و یک سالگی تصمیم جدیدم را با شما شریک میشوم:
امیدوارم دور شدن من از اجرا در تلویزیون بین منو شما جدایی نندازه..
پى نوشت براى دوستانم: دورى از اجرا به معناى دورى من از تلويزيون نيست. مى خواهم جورِ ديگر و با حضورى ديگر در کنار شما باشم..
دوستون دارم❤️
با احترام

بیوگرافی کوتاهی از نجمه جودکی 

نجمه جودکی متولد ۲۱ آبان ۱۳۶۹ در تهران ، مجری رادیو و تلویزیون است . فارغ التحصیل لیسانس معماری از دانشگاه آزاد و دوره فیلمسازی و تدوین از موسسه سروش می باشد که از طریق رضا رشیدپور وارد عرصه اجرا شد.

در محله شمیرانات تهران بعنوان فرزند اول خانواده به دنیا آمد و از طرف جد پدری اصالتا اهل خوانسار از توابع استان اصفهان می باشد

او در مصاحبه ایی از نحوه ورودش به کار اجرا گفت : اولین بار سال ۱۳۸۴ وقتی ۱۵ ساله بودم اجرای استیجی در آموزش و پرورش منطقه یک تهران را با حمایت مادرم که مشوقم بود ، تجربه کردم.

بعد از آن تجربه اجرا به لطف خدا ، آقای رضا رشیدپور را در همایش کنکور دیدم و با مامانم رفتیم پیش ایشون و گفتم خیلی دوست دارم مجری بشم و اجرا کنم. ایشون منو به یکی از تهیه کنندگان معرفی کردند تا اینکه بعد ازآن رفتم تست دارم و وارد سازمان شدم.

 

در سال ۱۳۸۶ وقتی ۱۷ ساله بود به کلاس های فن بیان گویندگی مهران دوستی معرفی شدم و سپس در رادیو جوان شروع به فعالیت کردم. اولین باری که جلو دوربین رفتم گزارشگر برنامه «شب ایرونی» در سال ۱۳۸۸ بود که در شبکه جام جم پخش می شد.

خانم جودکی در شهریور ۱۳۸۹ با اجرای برنامه زنده «فرصت ویژه» سیمای خانواده وارد شبکه یک شد و تا اسفند ماه این سال روی آنتن بود. او سپس از سال ۱۳۹۰ با اجرای برنامه «کمی متفاوت» از شبکه یک به محبوبیت رسید و در نظرسنجی ها بعنوان بهترین مجری شبکه یک از سوی مردم انتخاب شد.

خانم نجمه جودکی در سال ۱۳۹۵ وقتی ۲۶ ساله بود با آقای مهدی پارسازاده ازدواج کرده است.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید