سمیر زند کیست ؟ بیوگرافی سمیر زند + تصاویر

سمیر زند کیست ؟

سمیر زند کیست ؟

بیوگرافی سمیر زند + تصاویر

رصد امروز ، سمیر زند متولد ۲۹ اسفند ۱۳۶۱ در تهران، خواننده است. نام واقعی او محمد حسین خزعلی است. پدر او آیت‌الله ابوالقاسم خزعلی، نماینده مجلس خبرگان قانون اساسی و رهبری و عضو فقهای شورای نگهبان بود. وی برادر ‎انیسه خزعلی و ‎مهدی خزعلی است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق در دانشگاه پیام نور است،متولد خیابان پاستور است .او در مقطع متوسطه در رشته معارف درس خوانده است.

علاقه به خواندن از نوجوانی با او بود و با قرائت قرآن شروع شد. در سال ۷۷ در رشته اذان موفق به کسب مقام اول شد و در دوران دبیرستان در مسابقات قرائت قرآن در استان موفق به کسب مقام اول و در سطح مسابقات کل کشور موفق به دریافت مقام چهارم شد

پس از مدتی با وجود مشکلات متعدد، به خاطر علاقه شخصی، پا به عرصه هنر گذاشت و از سال ۸۳ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

سمیر زند کیست ؟
سمیر زند کیست ؟

در سال ۸۳ در جشنواره موسیقی بنام پیامبر اعظم اولین حضورش بود در سال ۱۳۸۵ اولین البوم خود را به نام ناخدای عشق به بازار ارائه کرد از سال ۸۵ تا ۹۰ به تولید تک آهنگ های مناسبتی و غیره رسید سمیر زند ازدواج کرده و صاحب دو فرزند بنام های علی متولد ۸۰ و طاها متولد ۸۹ است.

ارتباط سمیر با محبیان قبل از بازگشت حبیب به ایران بود، این دو با یکدیگر ویدیو کلیپی بنام محکوم منتشر کردند، بعدها حبیب مدعی شد سمیر زند مبلغ قراردا وی برای این همکاری را پرداخت نکرده است. گفته می شد این آقازاده قرار بود مجوز برای حبیب هم بگیرد !

سمیر زند کیست ؟
سمیر زند کیست ؟

افشاگری همسر حبیب 

ناهید بسیم همسر حبیب محبیان :

حدود ۵ سال پیش، این فرد (sldv ckn) از حبیب درخواست کرد تا در قبال مبلغی با او در یک کار همکاری کند حبیب قبول کرد که با آقای زند دو خط بخواند.مبلغی را هم برای این‌کار در نظر گرفتند

وقتی آن آهنگ خواننده و پخش شد، این فرد، کلاه بزرگی سر شوهر من گذاشت و فرار کرد و رفت.

 

 

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید